Tema Değişikliği ve Düzenlemesi

Tema

Bu yazımda tema değişikliği hakkında bazı konulara değineceğim. Çoğu sitede olduğu gibi bende tema düzenimde bazı değişikler yaptım. DesignWall WordPress temaları ücretsiz olarak artık kullanıcılara sunuluyor. Tabi ki kendinize özel bir tema satın almak isterseniz veya yaptırmak isterseniz uygun fiyatlarda tema bulabilirsiniz.DW Minion ThemeBen ücretsiz bir tema kullandım ve bu temalardan DW Minion adlı temayı seçtim. Yukarıda fotoğrafta da görüldüğü gibi sade bir tasarım ortada, renk ayarları, kişisel ve sosyal ağlar değişebilir özellikte ve ekstra sosyal ağ eklemekte mümkün. Görünümde özelleştirme ve CSS ile düzenlemeler de mevcut bulunmakta.

Diğer temalardan farklı olarak sol tarafta site içi arama ve sosyal medya butonları bulunan dikey menü, yazı içi slider ekleme,  %100 Responsive (Duyarlı) tasarım yani cep telefonları ve tabletlerde bilgisayarda olduğu görünümü düzenler. Sağ tarafta hazır reklam alanı, tema içi soru ve cevap sayfası diğer temalardan farklı özelliklerini ortaya koymaktadır. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

1995 doğumluyum. Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi olarak, öğrenim hayatıma devam etmekteyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir