Microsoft AA Yaz Okulu 2015

Sosyal

A.AMicrosoft Açık Akademi Yaz Okulu başvuruları başladı! Sende projelerde yer almak istiyorsan başvuru formunu doldur, videonu çek gönder. Microsoft Açık Akademi Yaz Okulu’na son başvuru 11 mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Başvuru sonuçları 25 mayıs 2015 tarihinde http://www.fb.com/mskampus adresinden açıklanacak. Başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Yaz Okulu Başvuru Formu

Türkiye’deki tüm üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümü ve benzer bölümlerinden öğrencilere açık olan Microsoft Türkiye Yaz Okulu, bu yıl 3 – 28 Ağustos 2015 tarihlerinde Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleşecek.

Başvurularda başvuru öncesi Windows Store’da uygulama yayınlamış veya Microsoft Azure servislerini kullanan herhangi bir platformda geliştirilmiş uygulama (IoT, Oyun, Araç, eklenti, Ofis ürün eklentisi vs.) sahibi öğrencilere öncelik verilecek. Programa kabul edildiğiniz takdirde, 27 Temmuz 2015 tarihinde belirtilecek ücretsiz/lisanslı yazılımların yüklü olduğu, yazılımların çalışabilir olduğu bir bilgisayar ile katılım gerekir. Gerekli olan yazılımlar (belirtilen tarihte eğitmen talebi yenileri eklenebilir):

-Windows 10 işletim sistemi
-Visual Studio 2015
-Windows App SDK
-Azure SDK

Gerekli yazılımları ds@msakademik.net mail adresinden talep edeceğiniz promosyon kodunu kullanarak www.dreamspark.com adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.Microsoft LogoStaj programını başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için gerekli şartlar:
1. Programa 20 iş günü eksiksiz katılmak.
2. 18 Mayıs 2015 öncesinde yazokulu@msakademik.net adresine göndereceği yazılım proje öneri raporunda (max 2 * A4 sayfa metin) tanımlayacağı yazılım projesini 13 Eylül 2015 tarihinden önce eksiksiz tamamlamak.

Mümkünse, hakkınızda bilgi alabileceğimiz akademisyenlerin yazokulu@msakademik.net adresine akademik referans mektubu yazıp göndermelerini talep ediniz. Ayrıca, yaz okuluna katılan ve anlatılan konular üzerine yapılacak dönem sonu sınavında başarılı olanlar öğrencilere ‘Başarı Belgesi’ de verilecek.

1995 doğumluyum. Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi olarak, öğrenim hayatıma devam etmekteyim.

3 Comments to Microsoft AA Yaz Okulu 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir