MSP Meetup Eskişehir 2015

Sosyal

10929197_10153252514839812_6202768473459514868_nMicrosoft Meetup Nedir?

Meetup’lar ortak ilgi alanlarına sahip insanları buluşturan ve birlikte harika şeyler yapmalarına olanak sağlayan buluşmalardır.

Meetup Takvimi

Bodrum Cafe – Kayseri | 5 Mayıs
19 Mayıs Gençlik Merkezi – Eskişehir | 5 Mayıs
Leman Kültür – İzmir | 8 Mayıs
Fırat Üniversitesi – Elazığ | 15 Mayıs
Microsoft Ofisi – Ankara | 16 Mayıs
Microsoft Ofisi – İstanbul | 16 Mayıs
Cafe Nişantaşı – Trabzon | 16 Mayıs

Meetup kaydı için: http://mspmeetup.azurewebsites.net

MeetupMerhabalar bugün Microsoft Meetup için yola çıktık. Gece gelen bir haberle heyecan arttı çünkü ilk defa böyle bir yere gidiyordum. 4 saatlik bir uykudan sonra saat 9’da buluştuk arkadaşlarla, koyulduk Eskişehir yoluna ayrıca Eskişehir’e de üniversite hayatımda ilk gidişim… Küçükken gitmiştim ama pek hatırlamıyorum doğrusu. Ahmet, Burak, Emre ve ben otobüs yolculuğunda belirli kararlar aldık, yakın zamanda gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Neyse geldik sonunda Eskişehir’e, öğrenci şehrine. Kütahya’da okuyunca buranın Ütopik gelmesi benim için gayet doğal.

mspAylin Gümüş, Burak Bayram, Melis Dinçol

Toplantı 13.30’da Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nden de öğrenciler geldikten sonra konuşma başladı. MSP nedir? sorusu ile başlayan sohbet fotoğraf çekimleri ile son buldu. Tabi ki Yaz Okulu için gerekli bilgilere de sahip olduk. Zaten amaç da tanışma toplantısıydı. Porsuk Çayında 3 MSP ile son buldu Microsoft programı. Dönüş için yapılan otobüs yolculuğu ise unutulmazdı tekrar görüşmek üzere…

arkadaşlar

Fatih Emre Kazankaya, Ahmet Yıldız, Burak Bayram, İzzet Öz

1995 doğumluyum. Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi olarak, öğrenim hayatıma devam etmekteyim.

4 Comments to MSP Meetup Eskişehir 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir