Değişim Başlıyor!

Kişisel Sosyal

Merhabalar, kısıtlı sayıda olan okuyucularım. Artık öyle mesafeli cümleler, soğuk, kalıp kelimeler kurmayı bırakıyorum. O yüzden “Değişim Başlıyor!” diye başlık attım. Değişim hayatta kalmak ve devam etmek için en büyük etken bence. Düşünün mesela Kodak, adamlar 1888 yılından beri Dünya’da bir numaraydı, ki bizde Kodak ile büyüyen çocuklardık şimdi yok neden? DeğişimÇünkü değişimin gerekli olduğu zamanda, yeniliklere ayak uyduramayıp 2012 yılında battı. Ee “George Eastman”(Kodak kurucusu) abimizin kemikleri sızlamıştır. Neyse konu yine kaydı başka yerlere. Ben sadece bugün yeni bir değişim başlattım ve buna sebep olan  Sezer İltekin‘e teşekkür ediyorum. Tolstoy’un sözüyle bitiriyorum. Daha neşeli yazılarda sizlerle olacağım hoşçakalın.

Herkes dünyayı değiştirmeyi düşünüyor, kendini değiştirmeyi düşünen yok.
-Leo Tolstoy-

1995 doğumluyum. Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi olarak, öğrenim hayatıma devam etmekteyim.

4 Comments to Değişim Başlıyor!

    • Merhabalar. Ben yazı okumayı sevmeyen biriyim daha önce sizin yazınızın altına da böyle bir yorum bırakmıştım zaten. Fakat blog yazmak her yiğidin harcı da değil, bu nedenle okumuyorum da diyebiliriz. Ee “millet o zaman seni niye okusun?” derseniz eğer, örnek olarak sizin ve siz gibi yazan kişilerin yolundan gitmeyi hedefliyorum bu yüzden okuyabilirler mesela. Her yazınızı sıkılmadan okuyorum bu sebep oldu, üslup ve samimiyetiniz sebep oldu. Sizin gibi başka blog yazarları varsa, tavsiye ederseniz sevinirim. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir